Молодь Апостольського екзархату у Німеччині та Скандинавії вирушила на зустріч з Папою

31 липня 2023

31 липня 2023 року з благословення владики Богдана Дзюраха, апостольського екзарха для українців візантійського обряду у Німеччині та Скандинавії, у катедральному храмі Покрову Пресвятої Богородиці м. Мюнхен владика Микола Семенишин, єпископ-помічник Івано-Франківської архиєпархії, очолив Божественну Літургію для паломників Світового дня молоді, які цього ранку вирушають до Лісабону.

«У Лісабоні буде безліч подібних до вас молодих дівчат і хлопців з кожного куточка світу. Пам’ятайте, що кожна і кожен із вас є унікальним, бо Господь наділив кожну людину особливими дарами. Завданням людини є розпізнати ці дари», — сказав владика Микола, звертаючись до української молоді з Апостольського екзархату, як зазначає місцева пресслужба.

Проповідник закликав паломників до пізнання своїх дарів, щоб виконати своє покликання тут на землі. «У такий спосіб ви будете прославляти Господа, а відтак отримаєте від цього радість і щастя, до яких усі є покликаними», — сказав архиєрей.

«Розпізнавайте дари, якими Господь вас наділив і допомагайте у цьому вашим друзям. Бо інколи збоку є краще видно, що має інша особа», — сказав єпископ-помічник.

«Ви починаєте сьогодні цікаву пригоду, в якій гідно будете представляти нашу рідну Україну, яка страждає, але бореться і прямує до перемоги разом з Богом. Нехай молодь всього світу побачить нашу українську молодь, яка є вродлива, мужня і побожна. Діліться з іншими своїми дарами в той час коли будете приймати дари від інших і в такий спосіб зростати», — мовив владика Микола і уділив молодим паломникам архиєрейське благословення.

Також кожен учасник цієї молодіжної прощі отримав «духовну валізку», яку цієї неділі освятив апостольський екзарх владика Богдан.