Львів’яни та гості міста зможуть відвідати «Мобільний музей — Дім св. Івана Павла ІІ»

22 червня 2021

Частиною програми відзначення 20-річчя візиту св. Івана Павла ІІ до Львова є Мобільний музей. Експонати музею надав колишній особистий секретар Івана Павла ІІ, архиєпископ Мечислав Мокшицький.

Серед них можна побачити:

• сутану (рясу) — священицький одяг, який Папа носив на щодень,
  • літургійний одяг, який він вдягав для звершення Євхаристії,
  • ціпок, на який Святіший Отець спирався в останні роки свого життя,
  • чаша і дискос, на яких звершував Євхаристію,
  • єпископський перстень,
  • перова ручка, якою писав проповіді і послання та підставка під папір,
  • оригінал незавершеного листа,
  • кухонні предмети та багато іншого.

«Мета Дому — продовжувати місію свого Покровителя, реалізуючи такі важливі аспекти його навчання: євангелізацію (постійна катехізація дорослих), освітнє служіння для сімей і дітей (Центр „Традиція“), мистецтво (Театр „Еммануїл“ ім. Кароля Войтили), терапевтичне і благодійне служіння, турбота про літніх людей, зокрема через Університет третього віку тощо. Важливою є повчальна частина: фрагменти текстів св. Івана Павла ІІ, які можна взяти з собою. Записи у Книзі відвідувачів згодом будуть опубліковані», — прокоментував подію куратор Мобільного музею «Дім св. Івана Павла ІІ» о. Григорій Драус, РКЦ.

Музей розміщений у причепі МАN, довжиною 13 метрів, є «мобільний», бо мандруватиме дорогою візиту Папи у Львові:

25 червня, 11:00–21:00 — пл. Катедральна, відкриття виставки,
26 червня, 10:00–20:00 — Стрийська, 6 (Сокільники), Дім св. Йоана Павла ІІ,
27 червня, 09:00–15:00 — пл. Івана Павла ІІ (Сихів), храм Різдва Пресвятої Богородиці,
27 червня, 17:00–20:00, вул. Личаківська, 49 а, санктуарій св. Антонія.

За матеріалами Релігійно-інформаційної служби України