Львівські семінаристи УГКЦ залучили кошти на автомобіль для ЗСУ

8 квітня 2022

Про це повідомили на фб-сторінці Братства «Введення у храм Пресвятої Богородиці» Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ.

Львівські семінаристи УГКЦ залучили кошти на автомобіль для ЗСУ

Про те як вдалося придбати позашляховик для армії розповів духівник Братства «Введення у храм Пресвятої Богородиці» о. Михайло Лесів:

«Кожного року наші семінаристи із братства Введення у храм Пресвятої Богородиці мають такі духовні, молитовні зустрічі по парафіях Західної України, Галичини і залучені пожертви завдяки цим заходам ми використовуємо для місійних поїздок на Схід і у Центр України для того, щоб допомогти нашим священникам і парафіям. І семінаристи у свій час канікул у різдвяний чи великодній періоди організовували такі поїздки. Відповідно, акумулюючи для цього кошти жертводавців. Ми підтримували парафії духовною літературою, закуповували літургійні речі. Цього року, попри війну, ми відновили духовні зустрічі, Хресні дороги, які провадять семінаристи на парафіях Західної України та Галичини. Однак, розуміємо, що у Великодній час семінаристи не матимуть змоги відвідати парафії у Донецькому, Харківському екзархатах. Тому виникла ідея частину з коштів, які були передбачені на це скерувати на закупівлю автомобіля для потреб українських воїнів».

Йдеться про автомобіль-позашляховик Mitsubishi. З його допомогою зможуть перевозити медикаменти чи гуманітарку.