Конференція духовенства США зібрала понад 150 учасників

26 жовтня 2022

З 10 по 13 жовтня у м. Чикаго (штат Іллінойс, США) відбулася конференція для духовенства чотирьох єпархій США: Філадельфійської архиєпархії, Чиказької єпархії Святого Миколая, Пармської єпархії Святого Йосафата та Стемфордської єпархії.

Конференція духовенства США зібрала понад 150 учасників

Протягом цих днів єпископи та більше 150 священників мали можливість спілкуватись та молитись, а також прослухати і обговорити доповіді. Соціолог Оксана Міхеєва, професорка Українського католицького університету, представила «Українсько-американське соціологічне дослідження», д-р Богдана Добровольська розповіла про шлях до лікування ран і зцілення травми. Про це повідомляє пресслужба Філадельфійської архиєпархії УГКЦ.

У свою чергу, отець Андрій Онуферко поділився новинами щодо праці та втілення душпастирської стратегії Української Греко-Католицької Церкви на період до 2030 року «Надія, до якої нас кличе Господь».

Велику частину часу організатори присвятили обговоренням та дискусіям в малих групах. Зокрема учасники обговорили виклики і наступні кроки у душпастирській діяльності УГКЦ в США.

Також учасники відвідували парафії у м. Чикаго, зокрема молились Божественну Літургію на парафії Непорочного Зачаття у м. Палатін, яку очолив архиєпископ і митрополит Філадельфійський владика Борис Ґудзяк, та Святого Йосифа Обручника, де головним служителем був владика Богдан Данило, єпарх Пармський.

Божественна Літургія на парафії Святого Йосифа Обручника у м. Чикаго (штат Іллінойс, США)

Варто зазначити, що подібна зустріч відбулася вперше після карантинних обмежень, спричинених пандемією Covid-19.