Іменовано нового Секретаря Синоду Єпископів УГКЦ

23 березня 2023

Декретом Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви від 21 березня 2023 року владику Андрія Хім’яка, єпископа-помічника Київської архиєпархії УГКЦ, іменовано Секретарем Синоду Єпископів УГКЦ.

Іменовано нового Секретаря Синоду Єпископів УГКЦ

Статут Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви наголошує: «Секретаріат Синоду створений для допомоги Отцю і Главі Церкви в підготовці та проведенні Синодів Єпископів і в забезпеченні всіх аспектів, пов’язаних з діяльністю Синоду в міжсинодальний період» (арт. 8).

Затвердження нового Секретаря Синоду Єпископів УГКЦ відбулося за згоди Синоду Єпископів УГКЦ. Декрет іменування передбачає виконання обов’язків згідно із Статутом та Регламентом Синоду Єпископів УГКЦ упродовж наступних п’яти років.

«У Господа вимолюємо всіх потрібних Вам Божих ласк для належного виконання своїх обов’язків, пов’язаних із цим урядом», — йдеться наприкінці Декрету.

Варто зазначити, що владика Андрій Хім’як вже здійснював служіння в. о. Секретаря Синоду Єпископів УГКЦ від квітня 2021 року.

Більш детально із обов’язками Секретаря Синоду Єпископів УГКЦ можна ознайомитися на сайті Синоду Єпископів за цим посиланням.

Із Декретом іменування у форматі PDF можна ознайомитися тут.