«Храми у Львові відкриті: душпастирі до вашої диспозиції, як і капелани в лікарнях»: Слово солідарності владики Володимира Груци

4 вересня 2024

Росія зранку 4 вересня завдала підступного удару по Львову, пошкодивши цивільну інфраструктуру. На жаль, не минулося без постраждалих і загиблих. Станом на 11:00 у трьох медзакладах Львова перебувають 47 людей із різним ступенем важкості. Кількість загиблих зросла до 7, троє з них діти.

СЛОВО

солідарності і молитовної підтримки

після чергового ракетного обстрілу Львова російськими загарбниками

Улюблені браття і сестри!
Вірні нашої Львівської Архиєпархії!
Дорогі львів’яни!

Слава Ісусу Христу!

Цього ранку ми розбудилися не від будильників, а від вибухів. Схід сонця був затьмарений димом, який спричинили ці вибухи та обстріли. Але сонце зійшло! Сонце, тобто світло, перемогло темряву і дарує нам новий день, день нових можливостей, незважаючи на цю велику трагедію.

Як знаємо є поранені, на жаль, є загиблі. Ми разом оплакуємо ці жертви, тут у Львові.

Висловлюю всім жертвам солідарність та молитовну підтримку також в імені митрополита Ігоря. Зараз нашим завданням є увійти в емоційну рівновагу і разом працювати над перемогою добра над злом, світла над темрявою. Наші храми у Львові є відкриті. Душпастирі є до вашої диспозиції, як і капелани в лікарнях. Духовний супровід – це найперше і головне покликання Церкви.

Нехай Господь Бог дарує пораненим зцілення, а загиблим свої вічні обійми!

† Володимир Груца,
єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ