Глава УГКЦ: «Разом з прикладами геройства маємо приклади ницості тих, кого ми обирали у владу. Вони, як Юда Іскаріотський»

20 квітня 2022

Війна — це жахливий момент, коли усе тайне стає явним. Разом з прикладами геройства ми маємо приклади ницості. Маємо приклади зради. Ми бачимо, що навіть, ті, кого наші люди вважали своїми обранцями, кому доручали владу в Україні чи навіть обирали їх як депутатів до Верховної Ради, торгують чи торгували Україною.

Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму воєнному зверненні у 56-й день війни, як повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Таких зрадників Глава Церкви порівняв з Юдою Іскаріотським, який зрадив Ісуса Христа за гріш.

А Україна — наша Мати, — наголошує Предстоятель, — наш народ, який виборює своє право на життя, є тим, кого не можна оцінити. Йому не можна виставити ціну, бо людське життя є безцінне в Божих очах.

«Ми бачимо, що загарбники часом оцінюють людське життя дешевше від вартості мобільного телефону чи якогось домашнього кухонного приладу.», — сказав Глава Церкви.

Блаженніший Святослав відзначив, що особливо в ці дні ми молимося, переживаємо і боремося за наш славний Маріуполь, який героїчно протистоїть ворогові.

«Маріуполь, який героїчно протистоїть ворогові та взиває до сумління України і світу про допомогу, про відкриття необхідних гуманітарних коридорів для порятунку життя людей. Понад сто тисяч мирних жителів ще залишилося в цій пастці смерті. Уже кілька днів не відкривали жодних гуманітарних коридорів. І це завдання всіх нас: духовних, цивільних, дипломатичних кіл — рятувати життя людей в Україні», — наголосив він.

Фото: Мозаїка «Зрада Юди», Базиліка Агонії в Єрусалимі