Глава УГКЦ під час благодійного вечора у Львові закликав усіх долучатися до вшанування жертв голодомору-геноциду 1932–33 років

19 грудня 2021

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав взяв участь у благодійному вечорі для створення основної експозиції Музею Голодомору «Що загинуло — воскресне», який відбувся в суботу, 18 грудня, у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Блаженніший Святослав подякував «у цей святомиколаївський вечір усім присутнім — оркестрові, хорові, виконавцям дуже глибокої, зворушливої симфонії № 2 „Воскресіння“». Про це зазначає Департамент інформації УГКЦ.

«Але особливо хочу подякувати усім вам, які сьогодні прийняли запрошення і є тут — у Львівській національній опері непросто як глядачі, що з боку пасивно спостерігають, але як благодійники, як ті, що чинять добро, діють благом і цим ісповідують свою християнську віру у воскресіння, у те, що смерть у нашому житті ніколи не має останнього слова, а злочин геноциду-Голодомору назавжди буде зафіксований як злочин проти людяності і людства», — сказав Глава УГКЦ до присутніх у залі благодійників.

Глава Церкви закликав усіх небайдужих долучатися до всенародної святої справи — вшанування наших братів і сестер, які загинули в цих геноцидних 1932–33 роках від найдешевшої у світі зброї масового знищення, яку совєцький режим використав як голод проти українського народу.

«Дякую, що чините добро», — сказав український духовний лідер.