Фундація УГКЦ в Угорщині проводить різдвяну місію

25 січня 2023

21–22 січня для української громади в Угорщині було розпочато різдвяну місію. Фундація УГКЦ в Угорщині відвідала з молитвою та різдвяним вертепом новостворені церковні громади у містах Секешвехервар, Татабаня та вимушено переселених через російську агресію українців в м. Веспрем.

Фундація УГКЦ в Угорщині проводить різдвяну місію

Отець Дам’ян Габорій, душпастир УГКЦ в Угорщині, відслужив Божественну Літургію із чином Великого водосвяття. Присутнім було представлено різдвяну програму. Надзвичайною подією місії стало хрещення трьохрічної Оленки, яка приїхала з мамою із окупованої території України. Про це повідомляє пресслужба УГКЦ в Угорщині.

Як розповів о. Дам’ян, різдвяна програма складається із вертепу та хорового співу. Учасниками різдвяного дійства є переселенці з України. «Ми плануємо відвідати з святковою програмою наших українців у Мішкольц, Ніредьгазі, Дебрецені, Хайдусобосло та в інших містах Угорщини», — зазначив священник.

«Щиро вам дякую за таке свято душі. Повірте, це для нас дуже важливо, що нас підтримали в такий складний для нас час. Нехай Бог вас охороняє», — поділилася своїми переживаннями українка у Веспремі.

Нагадуємо, що Фундація УГКЦ в Угорщині була створена у 2020 році Патріаршою курією УГКЦ. Основне завдання — підтримка церковних шкіл і церковних громад на території Угорщини.