До відпустового місця Страдч, що на Львівщині, відбулася проща родин безвісті зниклих воїнів

16 квітня 2024

У суботу, 13 квітня 2024 року, відбулася проща до Страдчу, участь у якій взяли родини безвісті зниклих воїнів зі Стрийщини та Дрогобиччини.

Духовне паломництво організували стрийський «Будинок воїна» спільно з Стрийською єпархією УГКЦ, зазначає пресслужба Стрийської єпархії УГКЦ.

Прибувши до Страдчу, всі спільно молилися Божественну Літургію, яку очолив єпископ-помічник Стрийської єпархії владика Богдан Манишин.

Після Літургії, роздумуючи над стражданнями нашого Спасителя Ісуса Христа, всі разом пройшли страдецькою Хресною дорогою. Після обіду всі зібралися в коло ділення, де охочі могли поділитися своєю втратою, болями і переживаннями. Цю зустріч попровадила психотерапевтка Мар’яна Бісик.

Після цього для учасників було організовано екскурсію по Страдецьких печерах, а відтак усі духовно збагачені та переповнені надії прочани повернулися до своїх домівок.