Дієцезія Папи: молитва за Україну та збірка коштів на допомогу населенню

25 лютого 2022

«Молитися разом з нашими братами і сестрами української християнської спільноти в Римі й, таким чином, дати відчути нашу близькість і підтримку всьому українському населенню, яке переживає тяжке випробування у ці дні війни», — зазначив Вікарій Папи для Римської дієцезії, запрошуючи вірних Риму взяти участь у молитовному заході, що відбудеться в катедральному храмі святих Сергія і Вакха. Місцевий Карітас розпочинає збірку фондів на потреби мешканців України.

Дієцезія Папи: молитва за Україну та збірка коштів на допомогу населенню

У п’ятницю, 25 лютого 2022 року, о 19:00 годині за римським часом у Римі в катедральному храмі святих Сергія і Вакха Апостольського Екзархату для українців католиків візантійського обряду відбудеться богослуження Вечірні за мир в Україні, в якому візьме участь Вікарій Папи для Римської дієцезії кардинал Анджело Де Донатіс та Екзарх для українців католиків візантійського обряду, які проживають в Італії, владика Діонісій Ляхович, ЧСВВ. Про це інформує українська редакція «VaticanNews».

Оскільки в храмі кількість місць обмежена, це богослуження транслюватиметься у прямому ефірі на італійському телеканалі Telepace та у стрімінгу на сторінці Facebook Римської дієцезії, а також на сторінці Facebook Ewtn Vatican та Ewtn Ukraine. «Відповідаючи на заклик нашого єпископа Папи Франциска, ми хочемо посилити нашу молитву за мир, — зазначив кардинал Де Донатіс. — Ми хочемо молитися разом з нашими братами і сестрами української християнської спільноти в Римі й, таким чином, дати відчути нашу близькість і підтримку всьому українському населенню, яке переживає тяжке випробування у ці дні війни».

Карітас Римської дієцезії, разом з координаційним комітетом Італійської Карітас та міжнародною мережею Карітас, розпочинають діяльність, спрямовану на допомогу населенню та переміщеним особам в сусідніх країнах. Через мережу Карітас та у співпраці з відділами Карітас в Україні розпочала збір коштів для підтримки гуманітарних заходів та заходів екстреної допомоги.