Державний Секретар Ватикану завершив свій візит в Україну

25 серпня 2021

Його Еміненція кардинал П’єтро Паролін, Державний Секретар Ватикану, який на запрошення державної влади протягом 23–25 серпня перебував з офіційним візитом в Києві і брав участь у святкуванні 30-річчя відновлення Незалежності України, сьогодні повернувся до Риму.

Державний Секретар Ватикану завершив свій візит в Україну

В аеропорту «Бориспіль» високоповажного гостя проводжали Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, і єпископи Римо-Католицької Церкви Мєчислав Мокшицький, в. о. Голови Конференції єпископів Римо-Католицької Церкви в Україні, і Віталій Кривицький, ординарій Києво-Житомирський.

Глава УГКЦ подякував кардиналу Пароліну за візит і запевнив у постійній молитві.

Пригадуємо, візит Його Еміненції кардинала П’єтро Пароліна, Державного Секретаря Ватикану, до Києва мав суто дипломатичний та протокольний характер і був ознакою близькості та уваги Святого Престолу до України в той час, коли вона відзначає 30-річчя відновлення незалежності.

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ