Брати зі спільноти Тезе навідалися до Дніпра задля спільної молитви за мир

20 жовтня 2024

16 жовтня 2024 року в храмі Покрови Пресвятої Богородиці у Дніпрі відбулася молодіжна молитва за мир у стилі Тезе (Taize).

Брати зі спільноти Тезе навідалися до Дніпра задля спільної молитви за мир

У молитві взяли участь владика Максим Рябуха, єпископ-помічник Донецького екзархату, брати спільноти Тезе — Бенуа, Жан-Даніель і Хан-Йол та молодь з різних куточків Запорізької, Дніпропетровської та Донецької областей. Про це інформує пресслужба Донецького екзархату УГКЦ.

Молитовні чування супроводжував молодіжний музичний колектив із парафії Святого Володимира у Запоріжжі. І навіть ті, хто в силу різних причин не могли прибути до храму — лучилися у молитві завдяки прямій трансляції.

«Єднаючи молитву і пісню, творячи неймовірно піднесену та затишну атмосферу, сповнену щирості і добра, усі присутні відкривали свої серця Господеві, відчуваючи Його присутність та Любов», — зазначили організатори молитовної події.

Після молитви брати мали привітальне слово до мирян Донецького екзархату.

«Ви є особливим словом для нас. Ви є словом відваги, надії і витривалості у цьому складному часі. І ми хочемо запевнити вас, що в Франції, Кореї та інших частинах світу ми не забуваємо про вас, а постійно є поруч із вами. Дякуємо вам за свідчення відваги!» — промовив до молоді брат Бенуа з Франції.

Наприкінці молитви владика Максим зауважив: «Як це цінно — бути разом. Бо тільки разом, дивлячись в очі Богові, ми віднаходимо надію і розуміння того, що наше життя було створене для вічності».

Зустріч закінчилася теплими розмовами, дружніми обіймами та гарячим чаєм на парафіяльному подвір’ї.