Блаженніший Святослав подякував вірним з усього світу за молитву за Синод

17 липня 2022

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав подякував вірним з усього світу за щоденну молитву за Синод Єпископів УГКЦ, який проходив 7–15 липня 2022 року в Перемишлі.

Блаженніший Святослав подякував вірним з усього світу за молитву за Синод

Під час прощі до Зарваницької чудотворної ікони Предстоятель розповів, що два тижні тому в Патріаршому соборі він звернувся до всієї нашої Церкви в Україні і на поселеннях з проханням про молитву за Синод Єпископів у Перемишлі, за Боже благословення для праці владик і просив кожного дня промовляти молитву «Царю Небесний». Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«А сьогодні тут, у Зарваниці, хочу всій нашій Церкві подякувати за те, що вона молилася, супроводжувала нас молитвою в цих днях. І скажу вам, що ми, владики, відчували підтримку цілої Церкви», — сказав Глава Церкви.

Адже Синод, відзначає духовний лідер, — це не тільки справа товариства єпископів. «Синод — це подія всієї нашої Церкви. Кожен владика говорить в імені своєї єпархії, Божого люду, священиків, монахів, монахинь, які довірені його пастирській опіці, і представляє їх. Сьогодні ми хочемо подякувати Господу Богу і всім молільникам за той благословенний час», — додав Блаженніший Святослав.