Звільнені з російського полону священники УГКЦ взяли участь у молитовному сніданку з Президентом України

30 червня 2024

29 червня звільнені напередодні з російського полону священники Української Греко-Католицької Церкви Богдан Гелета та Іван Левицький взяли участь у молитовному сніданку в Києві. Захід було організовано з ініціативи Президента України.

Звільнені з російського полону священники УГКЦ взяли участь у молитовному сніданку з Президентом України

Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України Володимира Зеленського та Департамент інформації УГКЦ.

«Завдяки зусиллям нашої команди та посередництву Ватикану, за яке я особливо вдячний, вдалося повернути їх на свободу. Ми вірили, що це вдасться. Ми працювали заради цього», — сказав Президент України Володимир Зеленський під час звернення до учасників і гостей молитовного сніданку.


У межах цього обміну додому повернулися десятеро цивільних українців. Серед звільнених — заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял, затриманий у Криму ще у 2021 році.


Президент закликав усіх присутніх боротися за те, щоб повернути всіх наших людей, які досі перебувають у російському полоні, усіх українських дітей, яких викрали на окупованій території та депортували силою в Росію.

Пресслужба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ

Дивіться також

Живе Телебачення Мукачівська греко-католицька єпархія Релігійно-інформаційна служба України Український Католицький Університет Офіційний сайт Ватикану Новини Ватикану Consilium Conferentiarum Episcoporum Europae