«Живе ТБ» покаже фільм про парафію Святого Іллі у м. Бремптон (Канада)

30 квітня 2020

У четвер, 30 квітня 2020 року, о 19.00 у прямому ефірі «Живе телебачення» покаже фільм про парафію УГКЦ у м. Бремптон (Канада). Фільм створено в межах серії «Жива парафія».

«Живе ТБ» покаже фільм про парафію Святого Іллі у м. Бремптон (Канада)

Парафія Святого Іллі у м. Бремптон, що поблизу Торонто в Канаді, має традиційний бойківський дерев’яний храм з трьома банями та з ганком на другом поверсі. Парафію названо на честь старозавітнього пророка Іллі.

Парох, митрофорний протоієрей о. Романа Ґаладза порівнює парафію з цим святим:

«Святий Ілля — був такий впертий старозавітній пророк. А ми є вперта старозавітня парафія».

Парафія Святого Іллі бере свій початок з 1976 року. За розповідями священника, початки були не дуже обнадійливі. Багато хто не вірив у розвиток парафії. Громада спершу купила землю, а потім збудувала храм. Та через якийсь час храм трагічно згорів. Проте за півтора року парафіяни збудували новий.

«Аби мати майбутнє, мусимо бути відкритими до тих, що Бог нам посилає. Половина парафіян не українського походження, але вони тут моляться з нами. І майбутнє складається з таких як вони», — вважає о. Роман.

Прямий ефір можна буде переглянути на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube або сторінці «Живого ТБ» у Facebook.

Важливо відзначити, що 5 березня 2020 року у прямому ефірі «Живе телебачення» розпочало покази фільмів про особливі парафії УГКЦ, зняті в різних частинах світу. Минулого разу ми презентували фільм про парафію УГКЦ Святих Володимира і Ольги у Чикаго (США). Його можна переглянути тут ↓↓↓

Покази живих парафій відбуваються щочетверга. Наступного тижня дивіться фільм про парафію Святого Іллі у м. Бремптон, що поблизу Торонто.

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ