Завтра на Живому радіо відбудеться презентація книги владики Богдана Дзюраха «Трапеза милосердя»

8 листопада 2020

Завтра, 9 листопада 2020 року, на «Живому радіо. Воскресіння» відбудеться презентації книги преосвященного владики Богдана Дзюраха «Трапеза милосердя».

Книга преосвященного владики Богдана Дзюраха, Секретаря Синоду Єпископів УГКЦ «Трапеза милосердя» є збіркою проповідей і відгомоном актуальних подій, якими жили Церква і українське суспільство у попередні роки. Яке її значення для вірян, проповідників і суспільства загалом?

Гість — владика Богдан Дзюрах, єпископ Курії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства, Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, вже завтра, 9 листопада 2020 року, розповість під час прямого ефіру із ведучою Галиною Бабій на «Живому радіо. Воскресіння» про саму книгу та історію її створення.

Прямий ефір о 17:00 год.

Довідка

«Трапеза милосердя» — це збірка, яка містить вибрані проповіді на усі неділі церковного року, більшість з яких автор виголосив в Україні та на поселеннях упродовж минулих років свого єпископського служіння. Ця книжка є плодом особистої зустрічі автора з Божим Словом у роздумах і молитві та має на меті поділитися власним духовним досвідом з душпастирями, богопосвяченими особами та вірними мирянами. Кожна проповідь має свою назву, в якій виражена її основна думка, та всі вони пов’язані єдиною червоною ниткою, якою є Боже милосердя — серце усієї Христової Благовісті. Збірка розрахована на широке коло читачів, зацікавлених духовним зростанням через особисту участь у трапезі Божого Слова та може стати корисною рівно ж для сучасних проповідників Євангелія у їхньому служінні.