Запрацював новий офіційний сайт Одеського екзархату УГКЦ

6 жовтня 2024

Новий інтернет-ресурс буде корисним і цікавим всім, хто цікавиться життям і діяльністю Української Греко-Католицької Церкви на півдні України.

Запрацював новий офіційний сайт Одеського екзархату УГКЦ

Тут ви знайдете детальну інформацію про історію Одеського екзархату, відомості про екзархальну курію, трибунал, комісії, священників, монашество, парафії. Про це повідомляє місцева пресслужба.

Сайт також містить інформацію про пастирську діяльність екзарха Одеського владики Михаїла Бубнія, ініціативи екзархальних комісій, монаших спільнот, катехитичних шкіл і життя кожної парафіяльної спільноти. Також дізнаєтеся про сучасне служіння Церкви в обставинах війни, соціальне служіння і діяльність чоловічої спільноти Лицарі Колумба.

Всі офіційні новини, анонси подій, послання публікуватимуться за адресою: www.ugcc.od.ua