«Йду до дітей разом з Церквою»: італійський клоун вчергове відвідав дітей прифронтової Слобожанщини

7 березня 2024

Італійський клоун Пімпа (справжнє ім’я — Марко Родарі) вкотре відвідав Харківщину і виступив з концертною програмою перед дітьми у катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця міста Харкова.

Марко є нащадком дитячого письменника Джанні Родарі — автора «Чиполіно». Також він є засновником та представником італійської асоціації клоунів «Щоб небо усміхнулося» / «Per Far Sorridere il Cielo», яка була створена у 2015 році. Про це розповідає пресслужба Харківського екзархату УГКЦ.

Клоун працював у Сирії та Іраку, а з березня 2022 року — в Україні, зокрема на Харківщині, Одещині, Донеччині, Херсонщині та в інших регіонах. Адже, за його словами, він є щасливим, коли усміхаються діти, тому робить усе можливе, щоб цих усмішок було більше.

Пімпа — не лише клоун, він також є волонтером, який долучився до відновлення зруйнованої бібліотеки в місті Ізюмі, облаштувавши там дитячий простір. Актор є віруючою особою, про що часто наголошує, кажучи, що йде до людей та дітей разом з Церквою.

Владика Василь Тучапець, екзарх Харківський, подякував Марко за безкорисливе служіння дітям, за усмішку, яку він несе у міста, постраждалі від російської агресії.

«Кожен раз, коли усміхається дитина, усміхається небо», — говорить італійський клоун, зазнаючи, що не може спокійно сидіти вдома, якщо плачуть українські діти.

Харківські малюки та їх батьки його знають і щоразу чекають, адже так важливо, щоб всупереч сиренам та тривогам лунав дитячий сміх.