Вперше в історії Київської архиєпархії відбулася церемонія нагородження журналістів «Благовісник Слова»

22 листопада 2019

21 листопада 2019 року з благословення владики Йосифа Міляна, єпископа-помічника Київської архиєпархії, вперше в її історії, відбулася церемонія нагородження журналістів «Благовісник Слова».

Цього дня було впроваджено Церковну нагороду працівника ЗМІ за професійні якості та моральні цінності. Ця відзнака створена у вигляді статуетки ангела-благовісника, завданням якого є нести добру новину до людини.

Лауреатом цьогорічної нагороди стала відома журналістка, ведуча теле- і радіопрограм Галина Бабій.

У межах заходів відбулася Архиєрейська Божественна Літургія у Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві. Участь у молитві взяли близько 300 людей, серед них; прес-секретарі архиєпархій, єпархій та екзархатів Української Греко-Католицької Церкви, журналісти, а також редактори друкованих та електронних видань.

Нагороду журналістці вручив протоієрей Андрій Боднарук, голова пресбюро Київської архиєпархії УГКЦ. У своєму слові він зазначив: «Пані Галина Бабій знана як дописувачка журналу „Наш Собор“, журналіст „Суспільного мовлення“, „Радіо Воскресіння“, знана в Україні і далеко за її межами. Вона своїми талантами гідно та чесно виконує місію сьогоднішнього журналіста, яка особливо не проста у добу дезінформації та фейків. Тому, саме Пані Галину цього року удостоєно даною відзнакою», — зазначив о. Андрій Боднарук.

Після спільної молитві запрошені зібралися на святковий сніданок. Захід продовжили круглим столом та конференцією, де обговорювали актуальні медіа-питання сьогодення.

Серед доповідачів та учасників круглого столу були змістовні та цікаві виступи: о. Андрій Боднарук, керівник пресслужби, головний редактор журналу «Наш Собор», Галина Бабій, о. Василь Чудійович, о. Роман Сиротич, Любомир Шавалюк, Мирослав Откович, Теятна Шпайхер, Олег Стус та ін.

За матеріалами Київської архиєпархії УГКЦ