Владика Володимир Ющак з нагоди святкування 315-ліття відвідав Коломийський храм

10 липня 2024

У неділю, 7 липня 2024 року, Українська Греко-Католицька Церква згадувала Всіх святих українського народу та відзначала свято Матері Божої Неустанної Помочі. Цього дня владика Володимир Ющак, єпископ Вроцлавсько-Кошалінської єпархії УГКЦ, очолив Божественну Літургію в парафіяльному храмі Благовіщення Пречистої Діви Марії в місті Коломия.

Парохом цієї громади, приналежної до Коломийської єпархії УГКЦ, є о. д-р. Андрій Танасійчук. Зустрівши єпископа на подвір'ї поблизу храму, він разом із молоддю запросив його очолити Архиєрейську Божественну Літургію.

Під час проповіді владика Володимир Ющак зазначив: «Завжди було тяжко бути християнином, а християнином-українцем в різні історичні моменти — було навіть причиною і смерті! Так, як є це, на жаль, також і сьогодні! Тому прошу Вас: будьте вірними вашому покликанню бути християнином і бути українцем!»

Після Літургії до владики підходили місцеві парафіяни, щоб просити про благословення та поділитись своїми радощами і турботами.

Варто додати, що парафія Благовіщення Пречистої Діви Марії в м. Коломия молиться у старовинному дерев’яному храмі, якому в цьому році виповнилося 315 років.