Владика Володимир Ющак відвідав молодь у молодіжному таборі «Сарепта» в Новиці

7 серпня 2021

В середу, 4 серпня 2021 року, владика Володимир Ющак, єпарх Вроцлавсько-Кошалінський, відвідав молодь у літньому християнському таборі «Сарепта» в Новиці.

Владика Володимир Ющак відвідав молодь у молодіжному таборі «Сарепта» в Новиці

Табір для молоді з середньої школи, який відбувається 2–13 серпня 2021 року, провадять священники з Вроцлавсько-Кошалінської єпархії: о. Ернест Секульський та о. Павло Березка. Владика Володимир приїхав до Новиці на запрошення отців та учасників табору, взяв участь в Ісусовій молитві в каплиці на «Сарепті» та опісля провів формаційну зустріч з молоддю.

Зокрема, владика Володимир розповів про свій досвід «Сарепти», про великий вклад, який вносить «Сарепта» в життя нашої Церкви в Польщі. Владика заохотив молодь до того, щоб не боялася брати відповідальність за свою громаду — парафію, та щоб досвідом зустрічі з Богом під час табору молоді люди могли ділитися у своєму середовищі після повернення з цього літнього відпочинку.

У зустрічі взяв участь о. мітрат Іван Піпка, Голова греко-католицького братства «Сарепта», який впродовж останніх років є головним організатором таборів. Після розповіді владики Володимира Ющака був час на запитання зі сторони учасників. На закінчення єпископ поблагословив молодь та побажав гарного відпочинку.

Фото: о. Матей Деменюк
За матеріалами Вроцлавсько-Кошалінської єпархії УГКЦ