Владика Василій Тучапець освятив автомобіль для військових

18 квітня 2024

У неділю, 14 квітня 2024 року, владика Василій Тучапець, екзарх Харківський, освятив автомобіль для військових, які служать на Авдіївському напрямку.

Владика Василій Тучапець освятив автомобіль для військових

За повідомленням пресслужби Харківського екзархату, збір коштів та купівлю машини організували парафіяни храму Святого Миколая Чудотворця міста Харкова. Також до цього збору долучилися небайдужі люди з різних куточків України.

«Нехай ця машина збереже життя якомога більшій кількості наших воїнів, допоможе їм виконувати складні бойові завдання», — сказав владика Василій під час Чину освячення.