Владика Михайло Бубній молитовно підтримав вірних у Херсоні після жорстокого обстрілу міського вокзалу

28 грудня 2023

У середу, 27 грудня, у день первомученика й архидиякона Стефана, екзарх Одеський владика Михаїл Бубній з душпастирським візитом і благословенням відвідав парафію Святого Володимира Великого УГКЦ у прифронтовому місті Херсон.

Єпископ молився за перемогу, мир, зустрівся з вірними парафії, а також відвідав монастир отців-василіян. Про це повідомляє пресслужба Одеського екзархату УГКЦ.

Перед Архиєрейською Божественною Літургією екзарха радо зустріла молодь і діти парафії, відтак настоятель та ігумен монастиря о. Ігнатій Москалюк, ЧСВВ, запросив єпископа очолити богослужіння. У храмі панувала святкова атмосфера різдвяних свят. Літургію супроводжували співом семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

Під час проповіді єпископ зазначив, що для нього є надзвичайно приємно у час Різдвяних свят «бути поруч і розділяти з вірними радість народженого Христа саме тут, на лінії фронту в Херсоні».

Цей візит з молитвою і благословенням екзарха Одеського став для жителів Херсону джерелом надії та зміцненням у вірі, тому що напередодні ввечері російські війська обстріляли вокзал міста Херсон. Росіяни балістичними ракетами масово обстріляли Херсон. Окупанти вдарили по вокзалу, де на евакуаційний потяг чекали близько 140 громадян.

Після Божественної Літургії відбувся виступ секстету семінаристів Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, які прикрасили свято чудовим співом українських різдвяних колядок.

Варто зазначити, що такі душпастирські візити правлячого єпископа в часі війни до вірних прифронтових міст, де щоденно відбуваються ворожі обстріли, є завжди великим святом та підтримкою для парафіян та духовенства.