Владика Максим Рябуха вперше як єпископ-помічник відвідав Дніпропетровщину

6 березня 2023

5 березня 2023 року єпископ-помічник Максим Рябуха відвідав дві парафії Донецького екзархату на Дніпропетровщині: Покрови Пресвятої Богородиці та Матері Божої Неустанної Помочі. Душпастирський візит супроводжували о. Юрій Косач, секретар Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, о. Святослав Розлуцький та брати-семінаристи КТДС.

Владика Максим Рябуха вперше як єпископ-помічник відвідав Дніпропетровщину

Парафія Покрови Пресвятої Богородиці (с. Балівка)

З щирими словами та відкритими серцями, владику Максима і гостей зустрічали парафіяни з настоятелем храму Покрови Пресвятої Богородиці у селі Балівка о. Михайлом Неїжмаком. Привітавши архиєрея та вручивши йому святковий коровай, вірні та священнослужителі увійшли до храму на спільну молитву.

У першу неділю Великого посту владика Максим очолив урочисту Божественну Літургію Св. Василія Великого. Архиєрею співслужили о. Юрій, о. Святослав, о. Михайло та о. Леонід Бізунов. Після читання святого Євангелія владика Максим звернувся до вірних зі словом проповіді, пригадавши про Божу любов та Божу присутність у житті кожного.

По завершенні богослужіння та молитви за мир в Україні, відбулося офіційне представлення нового пароха — о. Леоніда Бізунова. Владика Максим та усі присутні вітали настоятеля бажаючи йому сил, наснаги та многих і благих літ.

Парафія Матері Божої Неустанної Помочі (м. Кам’янське)

Радість візиту єпископа-помічника відчула і парафія Матері Божої Неустанної Помочі у Кам’янському. Для молодої парафії це перший візит архиєрея до храму опісля його освячення.

З вітальним словом владику Максима зустріли діти парафії та настоятель — о. Михайло Неїжмак. Теплі слова наче огорнули обіймами єпископа, а він у відповідь обійняв юних представників громади, поділяючи радість присутності поміж них. А також благословив всіх парафіян.

У супроводі чудового хору, стіни храму наповнилися святковою Архиєрейською Літургією. Опісля богослужіння молилися за мир та припинення війни в Україні.

На завершення візитації архиєрей подякував о. Юрію та о. Святославу за спільне служіння цього дня та відвідини парафій, братам-семінаристам за їхню допомогу та, звичайно, настоятелям і вірним за теплим прийом та відчуття домашнього затишку з Божою присутністю.