Владика Максим Рябуха розпочав душпастирські візитації парафій Донецького екзархату із Кривого Рогу

20 січня 2023

З душпастирським візитом 15 січня 2023 року владика Максим Рябуха, єпископ-помічник Донецького екзархату, відвідав парафії Святої Трійці та Святих Володимира і Ольги в Кривому Розі. Разом із ним прибули також о. Роман Вовк, економ Донецького екзархату, та Зіта Воробйова, голова Катехитичної комісії Донецького екзархату.

Перед початком Архиєрейської Божественної Літургії з хлібом і сіллю та великою радістю о. Ігор Дмитришин, настоятель храму Святої Трійці, та вірні зустріли владику Максима. Літургію співслужили о. Роман Вовк та о. Ігор Дмитришин. Про це інформує пресслужба Донецького екзархату УГКЦ.

«Коли сьогодні думаємо про життя, зокрема в воєнному часі, ми не маємо права забувати про те, що Бог покликав нас до життя. Коли приходять моменти страху і смутку, маємо пригадувати, що це є зброя диявола. Єдиний страх, який допускає Бог в нашому житті — страх Божий. Страх, який народжується з величезної любові до Бога, в якій ти боїшся Його образити. Все решта — беззмістовне. Бо Бог сьогодні кличе нас жити, бути там де ми є і нести світло», — зазначив в своїй проповіді владика Максим.

Після Літургії парафіяни привітали єпископа-помічника з його першим офіційним візитом на парафію та підготували театралізовану виставу за мотивами повісті Миколи Гоголя. Також Божественну Літургію архиєрей звершив і на парафії Святих Володимира та Ольги, настоятелем якої є о. Ігор Дмитришин.

Під час візитації економ екзархату о. Роман Вовк цікавився фінансовими питаннями на парафіях, їх потребами та просуванням будівництва. У свою чергу, голова Катехитичної комісії екзархату Зіта Воробйова, поспілкувалася з парохом та катехитами, цікавилася викликами служіння під час війни, зокрема в прифронтовому місті, та визначали напрямки подальшої роботи.

Важливо зазначити, що візит до Кривого Рогу є частиною загальної візитації Донецького екзархату єпископом-помічником Максимом Рябухою спільно з економом та головою Катехитичної комісії.