Владика Богдан Данило приєднався до привітань владики Бориса Ґудзяка

20 лютого 2019

Владика Богдан Данило, Правлячий Архиєрей Пармської єпархії святого Йосафата, привітав владику Бориса Ґудзяка із його новим служінням архиєпископа і митрополита Філадельфійського.

Владика Богдан Данило приєднався до привітань владики Бориса Ґудзяка

Пригадуємо, що у понеділок, 18 лютого, Апостольська столиця повідомила про затвердження Папою Франциском рішення Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви щодо призначення владики Бориса Ґудзяка архиєпископом і митрополитом Філадельфійським та його перенесення із катедри Паризької єпархії святого Володимира Великого. Також Апостольським адміністратором вакантного осідку став владика Гліб Лончина, Правлячий Архиєрей Лондонської єпархії Пресвятої Родини.

У свою чергу, владика Богдан Данило направив свої привітання, запевнивши у молитві та братерській підтримці. «Прийміть мої щирі вітання та добрі побажання з нагоди призначення Вас на престіл Української Католицької Митрополії у Філадельфії. Нехай Христос, наш Господь, зміцнить Ваше серце пастирською ревністю, оскільки Ви віддаєте своє життя служінню Христові і Його Церкві. Нехай Святий Дух супроводжує Вас в той час, коли Ви продовжуєте своє служіння для Божого люду у винограднику Христовому у Філадельфійській архиєпархії. З молитвами, щоб Ваше серце наповнилося євангельською радістю!» — завершив своє привітання владика Богдан.

за матеріалами Пармської єпархії святого Йосафата
Прес-служба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ