Владика Аркадій Трохановський благословив учасників молодіжного літнього табору «Сарепта»

19 липня 2021

На ласкаве запрошення організатора молодіжних таборів «Сарепта» Перемисько-Варшавської митрополії отця-мітрата Івана Піпки, з 5 по 16 липня 2021 року було проведено о. Дмитром Лешком, священником Ольштинсько-Ґданської єпархії, черговий табір для молоді, яка приїхала на місце з цілої Польщі, а головно, з північної її території.

Маючи не тільки богословську, але й психологічну та психотерапевтичну освіти, о. Дмитро постарався, щоби цей табір був унікальним, перш за все через поєднання різних терапевтичних технік на службу Богові. На таборі були використані елементи групового тренінгу, інтеграційних елементів групи, тілесних технік, таких як танцетерапія, арт-терапія, терапія музикою, бібліотерапія, фільмотерапія, психологія спорту, ігротерапія, майндфулнес-терапія, а також багато інших методів, дякуючи яким була нагода наблизити молодь до Бога та між собою.

Також організатори табору подбали про те, щоби показати різнорідність молитовних традицій Католицької Церкви, серед яких центром стала, очевидно, Божественна Літургія. Були й інші форми традиційних літургійних молитов: Акафісти, Молебні, щоденні молитви в поєднані з новочасними видами молитов, такими як: молитва прослави, медитація, адорація, контемпляція.

Молодь мала нагоду спільно помолитися, провести з Богом і собою час, інтегруватися, посидіти при вогнищі, потанцювати. На кінець табору сарептян відвідав владика Аркадій Трохановський, єпарх Ольштинсько-Ґданський, який відслужив завершальну Божественну Літургію опівночі, покріпив усіх присутніх Словом, в якому заохотив, щоби досвід здобутий на таборі приносив плоди в щоденному житті.

«Дякуємо Богу за чудово проведений разом час, а також усім, що послужили допомогою у реалізації табору, а зокрема о. мітрату Іванові Піпці, який займається організацією, приготовляється цілий рік до того, щоби ми могли влітку провести дані табори, як і прибираючи після них за нами», — зазначили на завершення учасники літнього відпочинку.

За матеріалами Ольштинсько-Ґданської єпархії УГКЦ