Владика Андрій Хім’як освятив дошку пам’яті добровольця Дениса Антіпова на Аскольдовій могилі

11 травня 2023

11 травня на Аскольдовій могилі владика Андрій Хім’як освятив меморіальну дошку лейтенанта-добровольця Дениса Антіпова. Рівно рік тому, 11 травня 2022 року, Денис героїчно поліг під Ізюмом, захищаючи Україну.

Владика Андрій Хім’як освятив дошку пам’яті добровольця Дениса Антіпова на Аскольдовій могилі

Денис Антіпов — український перекладач із корейської мови, педагог, військовослужбовець, лейтенант Збройних сил України й учасник російсько-української війни. У річницю його смерті на Аскольдовій могилі створили меморіальну дошку, чин освячення якої очолив владика Андрій Хім’як. Про це інформує Департамент інформації УГКЦ.

«Ми дуже добре знаємо, що світло має джерело. І цим джерелом для Дениса був Господь. Навіть те, що він після свого першого поранення, ідучи знову на фронт, просив благословення тут, у цій парафії, ще раз підтверджує, що він шукав джерела свого життя в Бозі. Він хотів світити. Але для того, щоби бути світлом, він черпав це світло від Господа», — зазначив владика Андрій.

Вшанувати пам’ять Дениса та помолитися за упокій його душі біля церкви Святого Миколая, що на Аскольдовій могилі, зібралися рідні, близькі та друзі загиблого. Серед присутніх були й Посол Республіки Корея в Україні, Президент Київської школи економіки, голова Асоціації підприємців- ветеранів АТО.

Після заупокійної молитви владика Андрій закликав кожного пам’ятати про наших героїв, побратимів, адже в такий спосіб ми також робимо великий крок для перемоги України.

«Сьогодні, відзначаючи першу річницю смерті Дениса, нехай ця пам’ять нас спонукає до творення добра, — пам’ять про нього і багатьох захисників, які відійшли разом із ним. Молімося не лише в річницю, не лише в пам’ятні дні, але постійно. Бо щоразу, коли призиваємо його ім’я перед Божий престіл, робимо для нього велику ласку», — сказав єпископ.

Пресслужба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ

Локації

Персони

Дивіться також

Живе Телебачення Мукачівська греко-католицька єпархія Релігійно-інформаційна служба України Український Католицький Університет Офіційний сайт Ватикану Новини Ватикану Consilium Conferentiarum Episcoporum Europae