Від Теофілакта до Святослава: спадкоємність видатних Київських митрополитів

26 березня 2021

До 10-річчя інтронізації Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ, «Живе телебачення» пропонує пригадати найвидатніших очільників Української Греко-Католицької Церкви, правонаступниці древньої Київської митрополії.

Від Теофілакта до Святослава: спадкоємність видатних Київських митрополитів

Українська Греко-Католицька Церква є Церквою Володимирового хрещення, а отже правонаступницею древньої Київської митрополії, народженої Церквою Константинополя у водах Дніпра. Спадкоємність Предстоятелів цієї митрополії є безперервною від Х ст. — початків існування перших церковних структур на землях давньої Київської держави — аж по сьогодні.

У відео, представленому «Живим телебаченням» напередодні 10-річчя інтронізації Блаженнішого Святослава, представлено спадкоємність найвидатніших Київських митрополитів спершу не поділеної Київської митрополії, відтак Унійної — від Теофілакта до Святослава.

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ