В Южноукраїнську владика Михайло Бубній освятив пам’ятну дошку та вшанував пам’ять загиблих воїнів

16 жовтня 2020

У свято Покрови Пресвятої Богородиці, 14 жовтня 2020 року, парафію Всіх Святих Українського Народу УГКЦ в м. Южноукраїнськ (Миколаївська область) відвідав преосвященний владика Михаїл Бубній, екзарх Одеський.

У своєму зверненні до вірних владика Михайло Бубній пригадав з історії про опіку Матері Божої над українським народом, а також наголосив, що і в теперішні нелегкі часи Богородиця не залишає нас без Своєї опіки.

Після Божественної Літургії владика Михайло разом з парохом о. Ігорем Вороною та всіма вірними освятили пам’ятну дошку(банер) Небесній Сотні і загиблими воїнам АТО/ООС та помолились панахиду. Владика також вшанував пам’ять загиблих героїв біля меморіального пам’ятника міста Южноукраїнськ.

За матеріалами Одеського екзархату УГКЦ