В українській парафії свв. Сергія і Вакха в Римі відбулася презентація книги владики Йосифа Міляна «З нами Бог»

16 серпня 2021

У неділю, 15 серпня 2021 року, в катедральному храмі Апостольського екзархату для українців католиків візантійського обряду в Італії відбулася презентація книги «З нами Бог», авторства владики Йосифа Міляна, єпископа-помічника Київської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви.

Презентація відбулася після Божественної Літургії, яку очолив владика Йосиф у співслужінні єрея Тараса Остафіїва, пароха Української парафії святих мучеників Сергія і Вакха та Жировицької ікони пресвятої Богородиці в Римі.

Під час молитви архієрей звернувся до присутніх молільників зі словом проповіді, у якій наголосив на важливості насичуватися Божим словом і вмінні у духовному житті відкидати шкідливу інформацію, яка має здатність руйнувати.

Після завершення Літургії відбулася сама презентація книги, під час якої єпископ коротко розповів про свій задум щодо неї, про зміст книги і поспілкувався з присутніми в храмі мирянами.

Звертаючись до присутніх, владика зазначив, що дана книга не описує його здобутків, а радше ознайомлює читача з думкою, як слухаючись Голосу Божого, реалізовувати Його волю у своєму житті, а через це нести позитив усім людям. «Над цією книгою працювала ціла команда, яку очолив о. Юстин Бойко. Результатом всебічних робіт є те, що сьогодні маю нагоду презентувати її у вічному місті Римі, а головно у катедрі нашої Церкви в Італії», — зауважив архиєрей.

На завершення презентації відбулася автограф-сесія автора, під час якої усі бажаючі змогли отримати підпис владики Йосифа із пам’ятним побажанням на сторінках свого примірника книги єпископа.

За матеріалами Української парафії в Римі