В Ольштинсько-Ґданській єпархії гуртують жінок задля зцілення ран війни

22 червня 2024

З ініціативи владики Аркадія Трохановського, єпископа Ольштинсько-Ґданської єпархії УГКЦ, при парафіяльній спільноті у м. Торуні (Польща) відбулася перша єпархіальна конференція для жінок на тему: «Жінка — зцілення ран війни».

В Ольштинсько-Ґданській єпархії гуртують жінок задля зцілення ран війни

У суботу, 15 червня 2024 року, протягом дня у парафіяльній спільноті Блаженного Івана Зятика була організована єпархіальна конференція для жінок на тему: «Жінка — зцілення ран війни». Участь у події взяв владика Аркадій Трохановський. Про це повідомляє пресслужба Ольштинсько-Ґданської єпархії УГКЦ.

Першим запрошеним лектором став о. Сергій Гончаров, редемторист з Білорусі, який зараз здійснює своє служіння у місті Торунь. Він зосередив свою доповідь на темі: «Жінки в Біблії як приклад до наслідування». Після нього доповідав психотерапевт, психолог, отець-доктор Дмитро Лешко, який здійснює служіння адміністратора Торунської парафії. Свій виступ він присвятив темі стійкості — «Вистояти. Перемогти. Відродитися».

Основною лекторкою на завершення конференції стала с. Фіджі Паяппілі, монахиня Згромадження сестер Святого Йосипа де Сен-Марк, яка служить даром зцілення вже понад 30 років в Україні, а сама походить з Індії.

За словами о. Дмитра Лешка, співорганізатора цієї подіїі, усі учасники наситилися духовними і психологічними знаннями, що підкріпило їхні душу і дух. «Дякуємо нашому дорогому владиці Аркадію Трохановському за так чудову ідею — можливість зібратись всім жінкам єпархії, особливо тим, які втекли з України. Ми намагалися підтримати і зміцнити їхній дух. Окремо висловлюємо вдячність за матеріальну та духовну підтримку цієї події», — мовив священник.

Як розповіли організатори, у подальших планах заснування цілого духовно-психологічного центру Матері Божої Неустанної Помочі, своєрідного осередку для зцілення ран війни. Він служитиме для підтримки осіб в духовно-психологічній площині, адже тут вони зможуть навіть на короткий час залишитися і отримати зцілення.