В Одеському екзархаті висвятили нового священника

28 березня 2024

25 березня, у свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, екзарх Одеський владика Михайло Бубній очолив подячну Архиєрейську Божественну Літургію в катедральному храмі Святого апостола Андрія Первозванного з нагоди 10-річчя єпископської хіротонії та уділив ієрейські свячення диякону Андрієві Кремзі, випускнику Київської Трьохсвятительської духовної семінарії. Нововисвячений священник здійснюватиме душпастирське служіння в Одеському екзархаті на парафії Святого пророка Іллі в м. Чорноморськ.

В Одеському екзархаті висвятили нового священника

З єпископом Одеським співслужили синкел у справах соціального служіння о. Василь Колодчин, священники катедрального храму о. Руслан Остафій, о. Ігор Тарас, військово-морський капелан о. Олександр Смеречинський. Також на Літургії були присутні вірні, монашество й запрошені гості. Про це повідомила пресслужба Одеського екзархату.

Роздумуючи над Божим словом у велике дванадесяте свято Благовіщення, владика Михайло зазначив, що від моменту, коли ангел з’являється Богородиці, починається інша ера у відносинах Бога і людини, починається щось нове. «Сьогодні особливе свято, — свято присутності Бога серед людей. Сьогодні ми бачимо ще один доказ присутності Бога — народиться новий священник для нашого екзархату. Отця-диякона Андрія переведемо у священничий сан. Це — велика ласка Божа, що в часі війни народжується новий священник тут, близько фронту, і це доказ того, що з нами Бог», — зазначив владика Михайло.

Також єпископ закликав не боятися і сказати Богові: «Так», — як це зробила Марія, коли до Неї прийшов архангел Гавриїл і сказав: «Не бійся Маріє!». «Не бійся український народе, бо ти знайшов у Бога ласку. Я б хотів, щоб ці слова сьогодні глибоко запали в наше серце».

Архиєрейську Божественну Літургію своїм співом супроводжували семінаристи Львівської духовної семінарії Святого Духа.

На завершення Богослужіння, владика Михайло щиро подякував співслужителям і всім, хто єднався в молитві за нововисвяченого священника Андрія. Відтак новопоставлений о. Андрій подякував владиці за дар священства.