В Австралії освячено два нових приміщення українського будинку для людей поважного віку «Kalyna Care»

11 квітня 2024

У суботу, 6 квітня 2024 року, владика Микола Бичок, єпископ Мельбурнської єпархії Святих верховних апостолів Петра і Павла для українців в Австралії, Новій Зеландії та Океанії, освятив новозбудовані приміщення в українському будинку для літніх людей «Kalyna Care».

Дім для літніх людей «Kalyna Care» — це неприбуткова організація, заснована українською громадою у 1963 році. Вона надає послуги з догляду за літніми людьми, що ґрунтуються на українській спадщині та традиціях. Протягом 40 років цей проєкт української громади приймає не лише літніх українців, але й людей з таких країн, як Польща, Словаччина, Німеччина, Австрія, Хорватія, Сербія, а також усіх тих, хто цінує європейський спосіб життя. Про це зазначає пресслужба Мельбурнської єпархії Святих апостолів Петра і Павла.

Нещодавно в «Kalyna Care» завершилося будівництво двох нових крил, які отримали символічні назви «Сосна» та «Тополя». З нагоди відкриття цих новозбудованих приміщень керівництво «Kalyna Care» організувало святкову вечерю та запросило владику Миколу Бичка для їх освячення.

На цій події владику супроводжував диякон Михайло Жилан, канцлер Мельбурнської єпархії, а також священники, які надавали і продовжують надавати духовну підтримку мешканцям «Kalyna Care»: о. Андрій Микитюк, адміністратор катедрального храму у Мельбурні, та о. Руслан Бабій, адміністратор парафії в Ардірі.

У своєму слові до присутніх владика Микола наголосив на важливості покликання та його реалізації. «Кожен з нас до чогось покликаний і будь-яке покликання є дуже важливим. Наше завдання — сповнити своє покликання у своєму житті. Коли ми говоримо про „Kalyna Care“ — це дуже особливе і відповідальне покликання бути поруч із старшими людьми, бути цим знаком і світлом надії в їхньому житті. Тому що вони очікують від вас допомоги, очікують усмішки, очікують підтримки і належного догляду».

Владика Микола привітав керівників, працівників та мешканців «Kalyna Care» з відкриттям нових приміщень та благословив усіх присутніх на добрі справи.