Унікальне видання з церковної геральдики виставлено на благодійний онлайн-аукціон

22 листопада 2022

Відомий львівський екскурсовод і фахівець з геральдики Тарас Завадовський виставив на благодійний аукціон книжку «Герби Львівських владик в унії з Римом» з підписом нинішнього архиєпископа і митрополита Львівського УГКЦ владики Ігоря Возьняка.

Це вже 28-й аукціон, організований Завадовським, з благодійною метою. Всі зібрані кошти надходять до волонтерських центрів, які допомагають на фронт. Про це інформує Релігійно-інформаційна служба України.

Унікальне видання з церковної геральдики виставлено на благодійний онлайн-аукціон - фото 102998

Цей лот і аукціон він називає особливим. Книжку для аукціону передав автор — дослідник церковної геральдики Устим Хаварівський. Книга насичена ілюстраціями гербів, печаток та портретів владик від 1667 року.

«Хай Господь благословить наше військо силою духу, мужністю, відвагою серця та незламністю волі до перемоги», — залишив свій підпис на виданні нинішній архиєпископ Львівський УГКЦ Ігор Возьняк.

Унікальне видання з церковної геральдики виставлено на благодійний онлайн-аукціон - фото 102996

Як розповів Тарас Завадовський Релігійно-інформаційній службі України, оскільки це видання є 2008 року, то в ньому немає інформації про нинішнього єпископа-помічника Львівського Володимира Груци, хіротонія якого відбулася у 2016 році. Тому у книжку спеціально вставлено окрему сторінку з гербом владики та його власним підписом.

«Саме в день Архистратига Михаїла, який бореться з бісівськими силами, нам не треба забувати про захисників, що також очищають нашу Неньку від орків, — написав Завадовський у фейсбуці, де і відбувається аукціон. — Саме в день десантно-штурмових сил ЗСУ ми маємо допомогти всім чим можемо, щоб хлопці робили якісно свою роботу. Саме в День Гідності та Свободи ще більше возвеличимо ці чесноти, щоб передати їх дітям і внукам. Долучайтеся бо тільки об’єднавшись ми ПЕРЕМОЖЕМО!»

Деталі аукціону

Стартова ціна: 500 грн.

Свої ставки можна робити у коментарях під оголошенням про аукціон на фейсбук-сторінці.

Завершення аукціону: у середу, 23 листопада, о 22.00.