«У ці сумні дні ми молитовно поруч із Главою нашої Церкви»: в соборі Святої Софії УГКЦ у Римі помолилися за упокій п. Віри Шевчук

13 квітня 2021

У прокатедральному соборі Святої Софії УГКЦ 12 квітня молилися Парастас за душу новопреставленої п. Віри Шевчук, мами Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ. Заупокійне богослужіння, яке очолив о. Марко Семеген, голова товариства «Свята Софія», настоятель собору, молилися працівники товариства, сестри Чину святого Василія Великого, українські студенти й парафіяни собору.

«Уся наша спільнота сьогодні єднається в молитві із Блаженнішим Святославом, о. Всеволодом, їхнім батьком п. Юрієм та всією родиною Шевчуків. Смерть батьків — це завжди особисте й глибоке пережиття, однак ми усвідомлюємо, що вона неминуча. Пригадуючи нині в молитвах світлої пам’яті пані Віру, ми солідарні з Першоєрархом Церкви. Ми молитовно поруч із ним у ці сумні дні», — сказав наприкінці богослужіння настоятель собору.

Фото: Юрій Ганчук
За матеріалами Руслани Ткаченко для пресслужби товариства «Свята Софія»