У Тернополі та Івано-Франківську освятили чергові автомобілі швидкої допомоги для потреб ЗСУ

23 жовтня 2022

17 жовтня 2022 року архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівький Василій Семенюк благословив реанімобіль для потреб українських військовослужбовців. А 20 жовтня відбулася подібна акція в Івано-Франківську за участі архиєпископа і митрополита Івано-Франківського владики Володимира Війтишина.

Військовослужбовці відразу прибули у м. Тернопіль, щоб забрати транспортний засіб, у якому є нагальна потреба. Кожного із них митрополит Василій благословив та побажав перемоги, міцного духовного і тілесного здоров’я. Про це повідомляє пресслужба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

Владика Василій відзначив словом вдячності жертводавців Інну та Михайла Павлюків, які пожертвували кошти та наголосив, що саме «завдяки щедрій руці та доброму серцю ми наближуємо час нашої спільної перемоги».

Насамкінець, архиєпископ подякував сім’ї Богаків та Демуш, котрі сприяли у транспортуванні автомобіля з Сицилії (Італія) в Україну.

Про подібну акцію, що відбулася 20 жовтня у м. Івано-Франківську, повідомив Департамент інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

Чин освячення відбувся на подвір’ї архикатедрального та митрополичого собору Воскресіння Христового.

Щоб отримати благословення від митрополита Володимира, забрати та доставити карету швидкої допомоги до Запоріжжя, до Івано-Франківська прибули військові Запорізького військового госпіталю.

Даний транспортний засіб передали для військової частини 3057 ОЗСП «Азов».

Карету придбали і доставили до України парафіяни греко-католицької громади італійського міста Мілан, душпастирем яких є о. Ігор Крупа.

Після освячення до захисників звернувся владика Володимир: «Ми раді, що можемо в такий спосіб бути разом з вами. Щоденно молимось за наше воїнство, за мир і перемогу, яких так сильно чекаємо. За мирне майбутнє, у якому будуть жити наші діти, онуки та правнуки. Просимо всіх наших парафіян молитися за Вас, аби Ви постійно відчували нашу підтримку. Молимось, аби Господь Бог Вас оберіг і Ви неушкоджені й з перемогою повернулися додому. Всі ми в це віримо, а Бог нам допоможе, бо нам чужого не треба, ми лишень хочемо зберегти своє — свій дім, своїх людей та дітей».

У свою чергу о. Іван Стефурак передав вітання від української громади міста Мілан, зокрема, від о. Ігоря Крупи. А також подарував військовим молитовники, аби вони допомогли хлопцям у різний час.

На завершення всі присутні співали «Многоліття», а митрополит Володимир поблагословив військових на щасливу дорогу.