У Стрию збудують християнський молодіжний центр св. Йосифа

7 серпня 2019

З благословення преосвященного владики Тараса Сеньківа, єпарха Стрийського, при храмі Благовіщення Пречистої Діви Марії, в м. Стрию буде збудовано християнський молодіжний центр св. Йосифа. Ціллю зведення центру є намагатися показати молодим людям правдивий шлях, дати правильні орієнтири, дороговкази, які базуються на любові до Бога і до ближнього.

У Стрию збудують християнський молодіжний центр св. Йосифа

У багатофункціональному центрі діти та молодь будуть мати місце для свого особистого простору, де зможуть виховуватись та зростати при церкві. Тут планують організовувати катехитичні заняття, розважання над текстами Святого Письма, різноманітні вишколи для молоді, зокрема для формування молодого лідера, відбуватимуться зустрічі з подружніми парами. Працюватиме порадня, відвідувачі якої завжди матимуть можливість для духовної бесіди з священиком та розмови психологом, відбуватиметься праця з військовими які повернулись із зони АТО.

Дане приміщення буде містити актовий зал — для конференцій, лекцій, зборів, навчань, спільних зустрічей; благодійну кухню для потребуючих; три класи для праці з дітьми. Особливий акцент ставиться на спорт і здоровий спосіб життя — планується обладнати спортивний зал для здорового виховання дітей та молоді.

Всіх небайдужих просимо долучитися до будівництва молодіжного центру і дати можливість нашим дітям рости з Богом і виховуватися в християнсьькому дусі.

Банківські реквізити

код. ЕДРПОУ 14360570