У с. Назавизові на Івано-Франківщині відкрили та освятили молодіжний простір

12 квітня 2024

«Готуємо дітей та молодь до майбутнього» — молодіжний простір з такою назвою 6 квітня 2024 року відкрили при парафії Усікновення Голови Івана Хрестителя УГКЦ с. Назавизів (Надвірнянський район, Івано-Франківська область).

У с. Назавизові на Івано-Франківщині відкрили та освятили молодіжний простір

На початку заходу відбувся Чин освячення молодіжного простору. Його здійснив єпископ-помічник Коломийської єпархії УГКЦ Петро Голіней у співслужінні з духовенством: синкелом соціального служіння та директором БФ «Карітас Коломия» о. Сергієм Триф’яком, деканом Надвірнянського протопресвітеріату о. Андрієм Бакотою, адміністратором храму о. Романом Іванковим, сотрудником о. Василем Штангретом та отцем Юрієм Боєчком. Про це інформує пресслужба БФ «Карітас Коломия».

«Сьогодні я щиро вітаю Вас із відкриттям молодіжного простору. Бажаю, щоб це відкриття не стало завершенням вашої праці, а лише початком. Часто трапляється, що коли людина досягає чогось, вона перестає розвиватися, але це не має бути так. Ми маємо йти вперед, використовуючи свій досвід, знання та попередній здобуток. Тож бажаю, щоб Господь Бог продовжував Вас благословляти, кріпити, наділяти силами та підтримувати на цьому шляху служіння ближньому, дитині та Господу Богу», — мовив єпископ Петро, вітаючи ініціаторів та організаторів проєкту.

З відкриттям осередку усіх присутніх також привітав отець Сергій Триф’як: «Ваша парафія у Назавизові обрала служіння з дітьми та молоддю, і ми, звичайно, хотіли підтримати цей проєкт. Як вже говорив владика, важливо не зупинятися. Перший і найважчий крок ви вже зробили, але важливо не забувати і про другий, третій та всі наступні. Своєю діяльністю ви можете змінювати не лише церковну громаду, але і територіальну. Ви демонструєте приклад служіння, яке змінює світ на краще навколо вас».

Відтак для маленьких парафіян було проведено майстер-клас та інші заняття.

У просторі дітям і молоді розвиватимуть критичне мислення, творчість, комунікаційні та міжособистісні вміння, цифрову грамотність, навички співпраці і лідерства серед дітей та молоді та багато іншого. На молодь також чекають заходи з неформальної освіти. Для цього організовуватимуть пізнавальні тренінги.

Варто додати, що проєкт молодіжного простору вдалося реалізувати завдяки Соціальному служінню УГКЦ, CNEWA Canada, Міжнародній благодійній організації «Renovabis».