У с. Хажин на Житомирщині відбулося посвячення нового храму Святого пророка Іллі

3 вересня 2024

31 серпня 2024 року владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ, здійснив Чин освячення храму Святого пророка Іллі УГКЦ у с. Хажин, Житомирської області.

На цю святкову подію прибули священники з Київської, Житомирської та Вінницької областей, як зазначає пресслужба Київської архиєпархії УГКЦ.

«У цей час війни Росії проти України народ Божий шукає знаків від Всемогутнього Бога. Освячення храму є видимим знаком Його присутності серед нас. Саме тут постійно лунає молитва за наших захисників і захисниць, а також за справедливий мир для нашої держави», — мовив у своєму подячному слові настоятель парафіяльної спільноти о. Богдан Мазурака.

Відтак священник висловив вдячність усім причетним до постання святині. «Від щирого серця дякуємо владиці Йосифу за молитву, благословення і батьківську турботу для парафіян нашого храму. Також подяку складаємо всім фундаторам, жертводавцям і будівничим храму, які невтомною працею допомагають у творенні Божої волі тут на землі. Нехай Господь воздасть всім сторицею за пожертви та допомогу. Нехай Всемилостивий Господь у своїй щедрості сотворить многії і благії літа», — мовив він.

Варто зазначити, що будівництво храму у с. Хажин розпочалося 2 травня 2023 року. З благословення владики Йосифа Міляна перша Божественна Літургія у новозбудованому храмі Святого пророка Іллі відбулася ще минулого року на свято Зіслання Святого Духа 4 червня 2023 року.