«У приготуванні до Патріаршого Собору єпархіальні Собори повинні мислити глобально, з думкою про усю Церкву», — владика Теодор Мартинюк

21 вересня 2020

18 вересня 2020 року відбулася чергова зустрічі членів Секретаріату Всецерковного Патріаршого Собору.

Секретаріат зосередив свою увагу на тому, щоб допомогти провести Собори у тих єпархіях та екзархатах, які через пандемію Covid-19, не зуміли цього зробити вчасно.

«У приготуванні до Патріаршого Всецерковного Собору, єпархіальні Собори повинні мислити глобально, з думкою про усю Церкву», — зауважив владика Теодор Мартинюк.

Владика Степан Сус, голова Пасторально міграційного відділу, наголосив, що до закінчення цього календарного року Собори мають відбутися в усіх єпархіях.

У тих єпархіях та екзархатах Української Греко-Католицької Церкви, де це тільки можливо, місцеві Собори можуть бути проведені також і у форматі онлайн.

Секретаріат та Редакційна комісія Сьомої Сесії Патріаршого Собору уже опрацьовують резолюції єпархіальних Соборів. Також приготовлено певні інструкції для проведення соборових зустрічей в режимі онлайн.

Пресслужба Секретаріату VII Сесії Патріаршого Собору