У Перемишлі освятили і передали черговий автомобіль для потреб Збройних сил України

1 березня 2024

У неділю, 25 лютого 2024 року, у місті Перемишль (Польща) відбулося освячення третього автомобіля, що призначений для потреб Збройних Сил України.

Цей важливий захід відбувся при архикатедральному соборі Святого Івана Хрестителя, храмі, що має величезне духовне та історичне значення для місцевого українського населення. Чин освячення автомобіля був здійснений архиєпископом і митрополитом Перемишльсько-Варшавським владикою Євгеном Поповичем, який очолив обряд разом із духовенством собору. Участь в цій події взяли не лише церковні представники, але й місцеві парафіяни, які відчувають важливість цього моменту для безпеки України.

«Освячення автомобіля для Збройних Сил України стало свідченням ще одного кроку у зміцненні обороноздатності нашої держави. Це також символізує духовну підтримку та благословення для військових, які служать на захисті рідної землі. Такі події з підтримки українських військових вказують на єдність країни в обличчі загроз ззовні, а також стають свідченням підтримки Збройних Сил та їхньої місії в забезпеченні національної безпеки і захисту кордонів України та її мешканців», — зазначили у коментарі представники пресслужби Перемишльсько-Варшавської архиєпархії УГКЦ.

До збірки на транспортний засіб долучилися парафії УГКЦ м. Жирардов і м. Люблін, в яких колядував гурт з Перемишля «VOX DEI».

Нагадаємо, що 1 січня 2024 року в архикатедральному соборі Святого Івана Хрестителя у м. Перемишлі (Польща) духовенство та вірні помолилися Божественну Літургію, а після церковних богослужень відбулося освячення першого автомобіля, що призначений для потреб Зброїних Сил України. Відтак освячення другого транспортного засобу було здійснено 7 січня.