У Перемишлі придбали та освятили черговий автомобіль для потреб Збройних сил України

5 січня 2024

1 січня 2024 року в архикатедральному соборі Святого Івана Хрестителя у м. Перемишлі (Польща) духовенство та вірні помолилися Божественну Літургію, а після церковних богослужень відбулось освячення автомобіля, що призначений для потреб Зброїних Сил України.

Автомобіль було куплено за пожертви, складені під час Різдвяного ярмарку. Його провела парафіяльна спільнота Святого Івана Хрестителя у м. Перемишлі. Про це інформує пресслужба Перемишльсько-Варшавської архиєпархії УГКЦ.

Чин освячення транспортного засобу здійснив архиєпископ і митрополит Перемишльсько-Варшавський владика Євген Попович та духовенство собору.

Другий автомобіль буде освячено у неділю, 7 січня, після Божественної Літургії о 9:00.

«Хочемо пригадати, що для наших воїнів можна принести допомогу у вигляді засобів особистої гігієни та продуктів довготривалого зберігання. Усе це можна буде зробити у неділю після освячення автомобіля біля Перемиського собору», — нагадують місцеві волонтери.

За їхніми словами, уся гуманітарна допомога буде складена в автомобілі та у скорому часі передана в Україну. Окрім того, вже спланована купівля третього транспортного засобу.