Парафіяни катедрального храму у Перемишлі придбали й освятили черговий автомобіль для потреб ЗСУ

11 січня 2024

7 січня 2024 року у греко-католицькому архикатедральному соборі Святого Івана Хрестителя у м. Перемишлі (Польща) відбулося освячення другого автомобіля від парафії для українських захисників і захисниць.

За словами організаторів та волонтерів, ця подія стала яскравим виявом підтримки та поваги до тих, хто служить на передовій захисту нашого народу. Чин освячення здійснив архиєпископ і митрополит Перемишльсько-Варшавський владика Євген Попович. Про це повідомляє пресслужба Перемишльсько-Варшавської архиєпархії УГКЦ.

Священники архикатедрального собору висловили подяку всім, хто долучився до цієї благородної справи. Вони підкреслили важливість підтримки українських військових, що стоять на захисті національної безпеки та миру.

Варто зазначити, що це уже другий автомобіль, придбаний за кошти зібрані під час Різдвяного ярмарку при парафії. «Сприяючи придбанню та освяченню автомобіля, громада виражає вдячність та солідарність з українськими військовими, які нерідко працюють в найважчих умовах. Ця подія свідчить про те, як спільні зусилля можуть перетворити святковий настрій у практичну допомогу тим, хто її потребує», — підкреслили парафіяни собору.

«Захід такого роду відображає дух національної єдності та готовності допомагати тим, хто ризикує своїм життям для захисту Української держави. Навіть маленькі допомоги можуть мати велике значення, особливо коли вони направлені на підтримку тих, хто служить в ім’я загального добра», — мовили на завершення на фейсбук-сторінці архикатедрального собору.

Нагадаємо, що 1 січня 2024 року в архикатедральному соборі Святого Івана Хрестителя у м. Перемишлі (Польща) духовенство та вірні помолилися Божественну Літургію, а після церковних богослужень відбулося освячення попереднього автомобіля, що призначений для потреб Зброїних Сил України.