У Пафосі (Кіпр) відбулася перша спільна молитва української громади

30 березня 2022

У неділю, 27 березня, у місті Пафос на острові Кіпр ієромонах Василь Захарусь вперше відслужив Божественну Літургію для українців-греко-католиків.

У Пафосі (Кіпр) відбулася перша спільна молитва української громади

Спочатку священник звершив Молебень у час війни. Відтак українці молитовно вшанували пам’ять усіх померлих Героїв-захисників та невинно вбитих в Україні внаслідок російської агресії. Про це інформує Пасторально-міграційний відділ УГКЦ.

«Храм Agia Kyriaki Chrysopolitissa був збудований у ХІІІ столітті. І вперше тут відбулося богослужіння українською мовою. На жаль, ми тут зібралися через трагічні події на нашій Батьківщині. Нам потрібно вимолити перемогу українського народу над російським агресором. Я вірю, що прийде той момент, коли ми тут, у цьому храмі, принесемо молитви-благодарення за даровану Богом перемогу», — зазначив ієромонах Василій.