У Мельбурні тривають молитовні чування за мир в Україні

23 лютого 2024

21 лютого в катедральному храмі Святих апостолів Петра і Павла в Мельбурні розпочалися триденні вечірні молитовні чування, присвячені 10-й річниці Героїв Небесної сотні та 2-й річниці повномасштабного вторгнення в Україну.

У Мельбурні тривають молитовні чування за мир в Україні

Першого дня чувань присутні мали нагоду молитися разом Літургію Передосвячених дарів та Панахиду. Богослужіння очолив владика Микола Бичок, єпарх Мельбурнський, у співслужінні з духовенством катедрального храму. Про це повідомляє пресслужба Мельбурнської єпархії УГКЦ.

Вшанувати пам’ять полеглих Героїв Небесної сотні й усіх новітніх героїв, які віддали життя за вільну та незалежну Україну, зокрема пластунів, сумівців і молодь з інших організацій, які не побоялися захищати свою країну до останнього, чисельно зібралися парафіяни катедрального храму, члени Пласту та СУМу.

Після спільної молитви владика Микола звернувся до вірних зі словом. Він поділився спогадами про події Революції Гідності та звернув увагу на те, наскільки важливими, хоча й трагічними, є наступні кілька днів: «Упродовж цих декількох днів українці, розкидані по всій Земній кулі, збиратимуться разом у храмах на молитву, виходитимуть на центральні площі міст на демонстрацію, і все для того, щоби зробити свій маленький внесок у справедливий мир і перемогу нашої Батьківщини над окупантом».

Наприкінці архиєрей закликав присутніх: «Нехай наш запал підтримувати український народ не загасне. Нехай наші сили не покинуть нас у сповідуванні правди щодо жахливої війни в Україні. Нехай наше серце не охолоне в гарячій молитві до Господа».

«Молитовні чування у катедральному храмі Святих апостолів Петра і Павла в Мельбурні триватимуть ще два дні — 22 і 23 лютого. Заохочуємо наших вірних прийти, щоби спільно вшанувати всіх героїв і помолитися за мир в Україні», — йдеться на сайті єпархії.