У Коломиї зʼявилася ще одна благодійна парафіяльна їдальня

20 березня 2024

15 березня 2024 року владика Петро Голіней, єпископ-помічник Коломийської єпархії УГКЦ, освятив благодійну їдальню при соборі Святого Архистратига Михаїла в місті Коломия.

У Коломиї зʼявилася ще одна благодійна парафіяльна їдальня

Разом з архиєреєм під час літургійного освячення Благодійної кухні служили о. м. Петро Чиборак, парох храму, о. Сергій Трифʼяк, директор БФ «Карітас Коломия», о. Володимир Білослудцев, протопресвітер Коломийський, о. Юрій Терещенко, сотрудник храму, а також інші священники м. Коломия, як зазначає пресслужба Коломийської єпархії УГКЦ.

«Український народ є щедрий. Він готовий з будь-ким поділитись. Однак, у сьогоднішній нелегкий час ми боремося за те, щоб загарбники не забрали у нас кусок хліба. Тому сьогодні Господь кличе наш народ до внутрішнього єднання через діла милосердя. Я вітаю вас із цим днем: ми маємо ще одну благодійну їдальню в нашій єпархії під патронатом нашого „Карітасу“», — радісно привітав духовенство й парафіян єпископ-помічник Петро Голіней.

За словами пароха храму о. м. Петра Чиборака, якщо ми будемо кожен день багато молитися, але нічого доброго не робитимемо, то наша молитва буде даремна. «Сьогодні Господь чинить добро нашими руками. Тому спільна наша справа матиме великі плоди», — ствердив священник.

У свою чергу, синкел у справах соціального служіння єпархії о. Сергій Трифʼяк привітав парафіяльну спільноту із важливою подією відкриття: «Той, хто приходить по їжу, має велику потребу! Така людина неабияк потребує забезпечити собі найпростіше — те, що ми, як учні Ісуса, зобовʼязані дати кожному. Нехай ваше служіння, яке ви започатковуєте, буде благословенне Богом. Хай Господь дає вам сили й наснаги помножити його сторицею, бо з Його благословенням це точно можливо!»

Натомість, о. Юрій Терещенко, сотрудник собору Святого Архистратига Михаїла, розповів про зародження ідеї Благодійної парафіяльної їдальні «Зважаючи на потреби сьогоднішнього часу і беручи до уваги думку наших священників о. Івана та о. Володимира було прийняте рішення, щоб відкрити благодійну їдальню при нашій парафії. Ми вже мали приміщення, однак воно потребувало ремонту. Тому з ініціативи пароха в цій будівлі було зроблено ремонт. Сьогодні це місце обʼєднує парафіян. Люди мають можливість проводити тут свій час в мирі й любові, а головне — разом з Богом, біля Церкви».

На завершення о. Юрій Терещенко висловив подяку всім жертводавцям та тим, хто долучився до обладнання благодійної їдальні.