У Коломиї відбудеться архиєрейська хіротонія отця Петра Голінея, обраного єпископом-помічником Коломийської єпархії УГКЦ

17 серпня 2023

Востаннє архиєрейська (єпископська) хіротонія в Коломиї відбулася 20 років тому у соборі Архистратига Михаїла. У катедральному соборі Преображення Христового УГКЦ така подія відбудеться вперше.

12 липня 2023 року повідомлено про те, що Папа Франциск поблагословив рішення Синоду Єпископів УГКЦ про обрання отця Петра Голінея єпископом-помічником Коломийської єпархії УГКЦ. Про це анонсує пресслужба Коломийської єпархії УГКЦ.

Чин архиєрейського найменування номінанта Петра відбудеться в часі Великої вечірньої 19 серпня о 18:00 год. у катедральному соборі Преображення Христового (м. Коломия вул. Театральна, 27). Трансляцію події у прямому етері вестиме «Живе телебачення».

Чин єпископської хіротонії отця Петра Голінея відбудеться 20 серпня 2023 року об 11:00 год. у катедральному соборі Преображення Христового (м. Коломия, вул. Театральна 27) під час Архиєрейської Божественної Літургії. Її очолить Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав. Він також буде головним святителем під час єпископської хіротонії, а співсвятителями стануть владика Василь Івасюк, єпарх Коломийський, та владика Діонісій Ляхович, апостольський екзарх для українців візантійського обряду в Італії.

Трансляція події відбудеться за посиланням: