У четвер «Живе ТБ» покаже фільм про парафію УГКЦ в м. Міссіссага (Канада)

26 березня 2020

У четвер, 26 березня 2020 року, о 19.00 у прямому ефірі «Живе телебачення» покаже фільм про парафію cобору Успення Пресвятої Богородиці УГКЦ, що знаходиться у місті Міссіссазі (провінція Онтаріо, Канада). Фільм створено в рамках серії «Жива парафія».

У четвер «Живе ТБ» покаже фільм про парафію УГКЦ в м. Міссіссага (Канада)

У парафії УГКЦ у Міссіссазі зберігають віру, ліплять вареники, танцюють, співають українських пісень і грають на бандурі.

Парафія собору Успення Пресвятої Богородиці УГКЦ налічує 1300 родин і вважається найбільшою парафією УГКЦ в Канаді. За пароха тут служить з 2000 року о. мітрат д-р Роман Паньків.

Прямий ефір можна буде переглянути на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube або сторінці «Живого ТБ» у Facebook.

Важливо відзначити, що 5 березня 2020 року в прямому ефірі «Живе телебачення» розпочало покази фільмів про особливі парафії УГКЦ, зняті в різних частинах світу. Минулого тижня, 19 березня, ми презентували фільм про парафію УГКЦ Покрови Пресвятої Богородиці в Караганді (Казахстан). Його можна переглянути тут ↓↓↓

Покази живих парафій відбуваються щочетверга. Наступного тижня дивіться фільм про парафію УГКЦ м. Гент (Бельгія).

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ